Przygotuj swoje ciało na lato – daj mu trochę odżywienia!

Prawie każda kobieta marzy o tym aby podczas wakacyjnych podróży móc cieszyć się piękną skórą. Dzięki produktom Mokosh możesz osiągnąć to bez większego wysiłku. Musisz jednak zadbać o pielęgnację skóry odpowiednio wcześnie – nie można zwlekać z tym zadaniem do ostatnich dni wiosny. Poniżej pokażemy Ci z jakich produktów korzystać najlepiej, aby podczas lata móc cieszyć się skórą pełną blasku, nawilżoną i ujędrnioną.
Naturalne kosmetyki prosto ze środka ziemi
Glinki różnego rodzaju, a także błoto z Morza Martwego wykazują bardzo wiele pozytywnych skutków dla naszej skóry. Błoto pozwala pozbyć się celullitu, a odpowiednio dobrane glinki wykazują właściwości złuszczające oraz regenerujące. Największym plusem różnego rodzaju glinek są zawarte w nich minerały oraz witaminy, stanowiące naturalny składnik ziemi. Są wydobywane w odpowiednich miejscach oraz przygotowywane tak, aby móc wyciągnąć z nich jak najwięcej wartości odżywczych.
Kąpiele regeneracyjne
Olejki eteryczne od Mokosh mają wiele dobrych właściwości. Wykorzystując je podczas kąpieli można zregenerować skórę całego ciała. Mają w sobie substancje, które dokładnie odżywiają skórę oraz regenerują ją po zimie, podczas której jest ona narażona na działanie zimna oraz wiatru. Wykonanie takiej kąpieli raz dziennie przyniesie zaskakujące efekty, które dostrzeżesz podczas ciepłego lata.
Szybka kuracja
Mgiełki oparte na bazie wody źródlanej oraz aloesowej są swoistym SOS dla skóry, jeżeli za późno zajęłaś się jej regeneracją. Produkty mokosh w formie mgiełki pozwalają nie tylko na szybką regenerację skóry ale także na nawilżenie oraz odświeżenie, które jest niezwykle potrzebne w najcieplejszym okresie roku. Co więcej mogą być one stosowane jako pomoc w opalaniu – chronią skórę i nadają jej rozświetlony wygląd, co dodatkowo podkreśla piękną, letnią opaleniznę.